Vec godinu dana imam problem, sa bakterijama u mokraci. Pre 10-tak dana nalaz mi je pokazao da imam dosta bakterija, i malo candidae albicans. Doktorka mi je prepisala da pijem baktrim 5. Dana, a potom i pipem 5. Dana. Ponovo mi je uradjena nalaz mokrace pre 4. Dana, i candidae albicans vise nema, ali bakterija jos uvek ima dosta. Takodje sam, prvi put kada su mi pronadjene bakterije radila i vaginalni bris i bio je cist. Molim vas da mi date savet sta dalje da uradim! Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 23. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Moj vam je predlog da uzmete paraproteks i acidophilus najmanje tri meseca da
      pijete. To su prirodni i neskodljivi preparati koji su se u situacijama kao vasoj dobro
      pokazali. Paraproteks je biljni antibiotik a acidophilus je probiotik.
      za vise www. Calivitadp. Com