Pa ovako bio sam kod urologa i napisao mi je da imam (inf tr urinarii epidyimitis ac i sin n sant) pa ako nije problem da mi se objasno o cemu se radi kakva je to bolest? Kako moze da se izlec? Da li moze da se ima nekih posledica od toga?

    Odgovoreno: 23. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Prevod-infekcija mokracnih puteva-sanirano/izleceno/ akutno zapaljenje levog pasemnika.
      ja u takvoj situaciji predlazem paraproteks i ac zymes dva do tri meseca. Biljni neskodljivi
      preparati. Za vise www. Calivitadp. Com