Postovani, nalazi urian su u redu osim broja leukocita koji su 50 -60, a imam malo bakterija i blago peckanje posle mokrenja, i blago crvenu sluzokozu. . . Porodila sqm se pre 2 nedelje carskim rezom, ako to ima nekog uticaja. . . Sta bi to moglo da bude i sta ptreporucujete. . . Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Leukociti u urinu preko 5 su znak infekcije-gnoja. Obavezno uradite urinokulturu
      pa ako ne dojite uzmite antibiotik po antibiogramu.
      ako dojite pokusajte lecenje uzimanjem velikih kolicina vode i cajeva. Antibiotika ako bas mora.