Prije sedam dana osijetio sam bol u lijevom testisu koja je bila srednje jacine, izvadio sam nalaze krvi i urina i sve je bilo normalno, ali sam primijetio da mi se prije nekoliko dana podigao lijevi testis. Bio sam kod urologa i rekao je da se vidi manja vodena nakupina u lijevom testisu i dao mi herimicin. Bol je smanjena danas nakon 10ak dana, ali nije 100% , a testis je i dalje podignut. Je li opasno to stanje sa vodom u testisu i kako se rijesiti toga'? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o reakciji na neku infekciju. Predlazem vam da terapiju nastavite sa paraproteksom/biljni antibiotik/ i probiobalance/probiotika/ koji mogu dugo da se uzimaju
      bez stetnih posledica.
      www. Calivitadp. Com