Ovo je hormonski status mog momka: prloktin 219, 9 ref 76, 3-345, 5 lh 1, 8 ref 1, 7-11, 2 testosteron 9, 96 ref 9, 90-27, 8 user posted image fsh 2, 4 ref 1, 5-12, 4 uradjen je zbog loseg spermograma, pa me zanima da su nizak lh i testosteron uzrok tome. Broj se vrti oko 8 mil, pokretnih i zivih 75% , 50% progresivnih, 75% normalnih formi. Da li ce mu doktor mozda ukljuciti neku hormonsku terapiju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Nalazi hormona su u granicama referentnih vrednosti i nema
      potrebe supstitucije hormona.
      predlazem polinesian noni i oxymax/stabilizovani kiseonik/ tri do
      sest meseci i na tri meseca kontrolu spermograma i spermokulture.
      www. Calivita-srb. Com a za vise mozete se i meni obratiti na moj e mail.