Postovani, negde u februaru sam primetio da mi se na glavicu penisa pojavio kao plih. Ne znam o cemu se radi, da li to vena moze da bude ili nesto drugo ali kada je penis u punoj erekciji vidljivo je. Nemam nikakve smetnje samo sam vizuelno uocio.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59391

    • Imam isti problem s tim sto se to meni povlaci cim penis ne bude u erekciji, i vraca se svaki put nakon ejakulacije. . . Svakako da cu otici kod lekara, ali me zanima sta da ocekujem. . . Hvala i pozdrav