Postovani doktore, moja majka vec 3 godine nosi kateter zbog prirode bolesti (ms) , pa ima problema sa infekcijom mokracnih puteva. Koncentracija e. Colli je oko 10^6/ml. Ranije je koristila antibiotike po antibiogramu, ali bezuspesno, zbog stalne kateterizacije. Da li mozete predloziti neki prirodni preparat koji bi ublazio problem, jer precesta upotreba antibiotika nije preporucljiva. Ona inace pije oko 1 l uvinog caja. Takodje, interesuje me da li postoji neki postupak, terapija itd. Da se funkcija mokracne besike vrati. Unapre zahvalna, jelena stamenkovic

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Preporucio bih joj paraproteks /biljni antibiotik/, acidophilus
      /probiotik/i omega 3/nezasicene masne kiseline/. To su prirodni
      preparati koji mogu dugo da se uzimaju bez bojazni. Povecati unos
      vode na najmanje dva litra.
      www. Calivita-srb. Com