U poslednje vreme pojavljuju mi se nesto u spermi slicno kao gromuljice a kad se uzme u ruku izgleda kao sline bele je boje pa me zanima ima li razloga za brigu ili ne ja sam inace plasljiv po prirodi pa sam se mnogo zabrinuo i jos nema to stalno nekad i nestane pa je sperma normalna.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59322

    • U poslednje vreme mi se pojavljuju neki zuti sitni mehuri ili krugovi u spermi ima ih malo vise, zanima me sta je to?: o