Molim vas da mi protumacite spermogtam moga supruga. Normalne forme 25 abnormalne forme 75 glava 22; vrat 0; rep 53 izgled belicas zapremina ejakulata 4 likvefakcija 2; viskoznost-normalna; koagulacija-da; ph-7, 5 broj spermat. Ml 87; broj spermat. Vol 348 progresivno pokretnih 10 pokretnih u mestu 10; nepokretnih 80 leukocita 2-4 unapred hvala srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovana,
      U spermogramu vaseg muza je smanjena i pokretljivost i procenat
      spermatozoida normalnog oblika-forme verovatno zbog infekcije koju
      treba istraziti i leciti.