Postovani, predlozena mi je operacija prostate. Ja bih zeleo da to uradim laserski. Zanima me gde to moze da se uradi u beogradu i koliko operacija kosta ukoliko bih sam snosio troskove. Takodje me zanima sta vi mislite o takvoj vrsti operacije prostate. Bojim se kako bih podneo klasicnu operaciju, s obzirom na to da su mi bubrezi oslabljeni. Hvala.

    Odgovoreno: 19. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Danas se operacija prostate najcesce radi elektreresekcijom /"laserski "/.
      izuzetno se radi klasicno-otvorenom operacijom, sem ako je mnogo velika.
      to mozete operisati u beogradu na vma ili ako hocete privatno- potrazite
      na internetu privatne specijalne bolnice. Za cenu pitajte.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #59245

    • Postovani, predlozena mi je hirurska intervencija ali mi nije receno koja vrsta operacije malignog oboljenja prostate. Mozete li mi predloziti koja je najpovoljnija. Napomena. . . U zadnjih tri godina lecen sam hemoterapijom po prestanku hemoterapije ponovo se povecao psa. . . Hvala vam unapred puno pozdrava petar.