Postovani, molim vas da mi pomognete, bar uputite na pravog specijalistu jer nisam siguran za koga je moj slucaj. Ovih dana imam nepodnosljive bolove od kojih nemogu ni da sedim ni da lezim. Bolovi krecu sasvim nisko u ledjima, ispod bubrega, sire se navise pa desno ispod rebara, narocito u predelu jetre. Nekad se bolovi premeste pa me boli ceo stomak i ledja. Pre mesec dana radio sam redovnu uz kontrolu ciste koju imam na desnom bubregu gde je snimljen ceo abdomen ukljucujuci jetru i pankreas. Sve je bilo uredu kao i rezultati krvi pa nisam dobio nikakvu terapiju. Sa istim simptomima sam lezao pre 15 god. Na gastro i nista nije utvrdjeno, prezivljavam sa tim bolovima evo vec godinama ali povremeno a sada dugo traju, ne popustaju vec vise od mesec dana.

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Ako ste ultrazvukom iskljucili kalkulozu bubrega i zucne kese a nativnim
      rtg snimkom kamen uretera, onda se obratite neurologu da se vidi da
      li bolovi nisu od strane kicme/mozda mr kicme/.