Postovani doktore, hteo sam da pitam za pomoc jer imam problem da mi se prilikom predigre u sex-u penis normalno ukruti ali kada stavljam kondom on se opusti, ili ako ne tada onda kada menjamo pozu meni se opusti. Da li mogu neke tablete da pomognu? Hvala unapred, pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa cialis tab i caps. Polinesian noni, tab. Panax ginseng a mozda je najbolje da porazgovarate sa psihologom.
      www. Calivita-srb. Com