Postovani doktore, moja suprga je napravila neke testove kod ginekologa, dobila je pozitivan test na clamydia. Dali je to znak da imam i ja tu bakteriju i koi su simptomi kod muskarca, i dali moze uzrokovati nesto drugo (svrb, crvenilo, impotenciju ili neku drugu bolest) dali i ja treba da napravim testove ili treba da pijem lekove bez razliku dali imam ili ne (ako treba koje lekove i koliko dugo) srdacni pozdrav i hvala na odvoeno vreme.

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno je imate i vi i lecenje mora biti obostrano. Ono sto pije
      supruga uzmite i vi. Dok traje lecenje odnosi sa zastitom.
      posle lecenja proverite i vi bris.
      inace hlamidija kod muskarca ne mora da da nikakve simptome.