Postovani imam problem sa polnim organom, prije 6 meseci sam imao odnos sa suprugom i tokom odnosa iz polnog organa mi je tekla krv u velikoj kolicini. Bio sam kod urologa koji mi je rekao da to nije nista strasno, ali sada imam problema. Kada hocu seks sa suprugom on nece da reaguje, i ima slabu cvrstinu tako da nemogu nikako da imam odnos. Sta mi preporucujete?

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Krvarenje iz polnog organa najcesce nastaje zbog povrede krvnog suda,
      sto je kod vas najverovatnije bio slucaj. U prilog moje tvrdnje govori to da se
      krvarenje nije ponovilo pola godine.
      da je nesto "opasnije"vi bi odavno ponovo prokrvavili.
      znaci strah od neke teske bolesti nema racionalnu osnovu.
      kada to shvatite, problem koji imate ce se sam od sebe resiti.