Postovani, vec oko 3 meseca imam problema, simptomi si: blagi svrab mokracnog kanala duz penisa i peckanje na vrhu penisa pri mokrenju. Pri mokrenju imam osecaj prijatnog golicanja duz kanala i ponegad mi se desi da mlaz krene pa stane. Svrab je zadnjih nekoliko dana prisutan stalno bez obzira na mokrenje. Radio sam analizu krvi, urina, spermokulturu, bris urete i svi nalazi su bili ok. Inace bavim se bodybuildingom i pijem creatin ako ta informacija nesto znaci! Hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Ako su svi nalazi uredni onda vam predlazem da uzmete:
      paraproteks tab/biljni antibiotik/, acidophilus caps/probiotik/ i
      omega 3 kaps/nezasicene masne kiseline/. Popijte po jedno pakovanje
      ovih preparata i tegobe ce prestati.
      za vise www. Calivita-srb. Com