Poštovani, razlog mog javljanja su povremeni problemi sa erekcijom u smislu nemogućnosti postizanja erekcije ili gubitka erekcije tokom odnosa. Star sam 52 godine, dobrog zdravlja, normalne telesne težine, ne pušim, ne pijem i ne uzimam nikakve lekove. Ono što me zbunjuje je to što uglavnom imam normalne seksualne odnose sa partnerkom, često i dva ređe tri puta za redom u roku od nekoliko sati dva do tri puta nedeljno, uz normalnu, tj zadovoljavajuću erekciju. Problem sa erekcijom se javlja sporadično i potpuno neočekivano unazad tri meseca. Najčešće imam noćne, tj jutarnje erekcije, nemam uroloških tegoba. Molim za savet i mišljenje.

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno su posledica nacina zivota a i verovatno godina koje ste nakupili.
      mozete se postapati vitalman i panax ginseng tab, prirodnim i neskodljivim
      preparatima.

      www. Calivitadp. Com