Postovani, uradjen mi je vec drugi spermogram u kome nema spermatozoida. Sta da radim, a da ne gubim vreme i novac. Da li je moguce da je ovakvo stanje posledica lecenja hodgkinove bolesti tj. Hemio i radio terapije? (imao sa 3, 5-4 god.) ne znam sta da radim, ne zelim vise da se vucaram po bolnicama i ambulantama. Muka mi je od svega.

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Azospermija iziskuje kompletno urolosko ispitivanje ukljucujuci hormonski i
      hromosomski status a potom i biopsiju testisa.
      ne mogu tvrditi da je to posledica lecenja vase bolesti u mladosti.