Postovani doktore, hteo bih da vas pitam da li ima razloga za brigu jer su mi rezultati brisa uretre sledeci: streptococcus agalactiae (gr. B) -mali broj kolonizacija? Nije izolovana candida spp. I rezultat urinokultore: zasejane podloge su ostale bez porasta hteo bih da vas pitam i sledece: nakon odnosa su mi se na penisu pojavila kao neke sitne crvene bubuljice, koje su nakon dan prosle. To mi se desilo dva puta, a ponekad mi se i na glavicu pojavi crvenilo koje brzo prodje. Dodao bih na sve ovo da mi je devojka imala 3 grupu sekreta i da sam zbog toga uradio preglede, a tada mi se i desilo to sa bubuljicama. Unapred vam zahvaljujem na odgovoru, srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Nalazi brisa uretre i urinokultura ne iziskuju lecenje antibioticima.
      crvene promene koje opisujete posle odnosa, su posledica
      vaseg oslabljenog imuniteta. Imajte neko vreme odnose sa prezervativom, a mozete
      uzimati paraproteks, ac zymes i omega 3.
      www. Calivita-srb. Com