Pitanje za urologa, imam 35 god, pre goinu dana pojavile su mi se na obodu-ivici glavica penisa sitne bubuljice-bradavice bilo ih je malo i neprimetno ali imam utisak da se povecavaju i mnoze, sta je to da li je prenosivo, da li ima veze sa sterilitetom i kako se leci. Puno hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 16. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Ako su samo na obodu glansa, onda nisu od znacaja. Ali ako ima bradavica i
      na drugim delovima penisa, onda se javite urologu da se iskljuce kondilomi.