Non stop mi se mokri, glavic mi je postao preosetljiv kada ga dodirnem boli i kada imam odnose 3 put brze svrsim nego pre. . Non stop i van odnosa i svega normalno sedim imam osecaj kao da me gilica nesto u glavicu isao sam kod urologa on je samo gledao rekao je da je normalno proveravao sam bakterije nema. . Ali i dalje me gilica unutra non stop. . Molim ako moze savet neki i da li ima neka mast da mazem na glavicu?

    Odgovoreno: 16. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da su uradjeni svi brisevi uretre ukljucujuci i one na hlamidije i
      mikoplazme, kao i mikroskopski pregled urina i urinokultura.
      glans mazite lidokain gelom a krenite sa uzimanjem: rhodiolin kaps,
      paraproteks tab. , probiobalance tab i omega 3 kaps.
      www. Calivitadp. Com