Postovani doktore, imam problem oko resice penisa. Kada sam jednom prilikom isao kod urologa on mi je rekao da mi je resica inace kraca, i da prilikom vrsenja seksualnog odnosa moram paziti da je ne ostetim. Ponudio mi je i operaciju za koju kaze da je rutinska. Jednom prilikom sam povredio resicu, i sav taj deo bio je plav. Od tad mi se cesce desavaju povrede, ali su umerene. Bas sada imam malu ranicu (jedva se vidi) ali tokom seksualnog odnosa osecam bol. Zanima me sta da radim, jer pored paznje nekad ipak dodje do povrede. Zelim da znam kako rutinski to da lecim, recimo sa nekom kremom za rane, jer na operaciju ne zelim, a sa mojom sadasnjom partnerkom imam veoma dobar seksualni zivot, i njega vagina je u 99% slucajeva dovoljno vlazna. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 14. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Operacija frenuluma breve traje 5 minuta i radi se u lokalnoj anesteziji
      pa nema potrebe da od toga pravite problem i da nepotrebno trpite bolove
      pri rupturi, kao sada.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #58894

    • Ja sam imao operaciju samo seciranje bez obrezivanja i prošlo je tri nedelje od toga skinuo sam konce i zaraslo je, medjutim tokom odnosa je krvarilo. Da li opet da idem kod lekara ili jednostavmo treba jos vremena?