Pstovani doktore. Juce sam imao operaciju fimoze, prvo da kazem da ko god ima problema sa fimozom neka je operise jer je operacija rutinska i apsolutno bezbolna, a ptanje za vas je, posle koliko dana konci treba da ispadnu, i da li je normalno da na onom mestu gde su mi konci ima kao neka mala crna flekica. Pozz

    Odgovoreno: 14. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Ako je siveno koncem koji se resorbuje onda nema potrebe skidati ih.
      ako je siveno koncem koji se ne resorbuje onda se skidaju sedmog do desetog dana.
      ako nema infekcije onda se nece nista poznavati na mestu savova.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #58884

    • Operisao sam fimofu pre 15 dan a konci mi i dalje nisu spali sta da radim?