Postovani, imam 26 god i imam problema sa erektilnom disfunkcijom. Interesuje me da li postoji lek za njeno trajno izlecenje. Inace vodim zdrav zivot, nisam gojazan, nemam secer, primetna je slabija cirkulacija krvi koja se manifestuje kroz hladne dlanove i tabane.

    Odgovoreno: 16. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Nemam podatke kojim se poslom bavite. Hladne ruke i noge ne znace obavezno i slabu cirkulaciju.
      mislim da treba da posetite urologa i psihologa za problem koji imate.
      mozete pokusati i lecenje cialis tab. Dok se odlucite za pregled.