Ja i zena pokusavamo vec duze vreme da dobijemo bebu, ali bez vecih uspeha. Krenuli smo na razne pretrage i dosli smo do dela koji se zove insemenacija. . . Opsto su nam svi rezultati u redu tj u normali meni se pojavila e coli u spermokulturi u velikom broju pijem vec dva meseca razne lekove koje su mi dali ali bez uspeha pa me zanima jer nece da nam rade insemenaciju zbog eserihije a ne mogu da je se resim pa me zanima koji su vasi saveti i kako najlakse da se resimte napasti s postovanjem jovica i ivana

    Odgovoreno: 13. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Eserihije se tesko mozete resiti i ona, ako je spermogram dobar, nije problem za
      inseminaciju.
      predlazem vam za lecenje: urx, oregano oil. Acidophilus i omega 3.
      www. Calivita-srb. Com