Operisana mi je hidrocela sa levog testisa drugi put pre nepuna 2 meseca. Prvi put 2007. Sada se na ultrazvuku vide dve, tri ciste. O cemu je rec? Vise nemam poverenja u klinicki centar u kragujevcu - uroloska klinika, jer su me proglasili da sam uroloski sposoban, bez poziva na kontrolu i pracenje stanje a preskacuci vidjeni ultrazvucni nalaz. Kome da se obratim posto nikakav uput iz kragujevca ne mogu da dobijem?

    Odgovoreno: 13. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Hydrocela nije bolest koja treba da vas zabrinjava. Ako su "ciste" kako
      ih opisujete male, onda sem ultrazvucnog pracenja ne treba nikakva vise intervencija.
      ako one toliko porastu da vam pricinjavaju smetnju, onda potrazite nekog starijeg
      i iskusnijeg urologa.