Dobro vecer dr nikola, ja imam problema sa desniot bubreka, imam 8, kamenja, jedan je 116mlm, a drugi se po 9, mlm, kako mozete dami pomagnete da se leci i dase oslobodime od ova mocna muka vec 15 god, vi zahvalojemo sherifi tetovo. Cekam odgovora,

    Odgovoreno: 13. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Princip u resavanju kalkuloze bubrega je da se prvo pokusa sa
      "razbijanjem"kamena a ako to kojim slucajem nije izvodljivo, onda se
      kalkuloza resava operativno ili mozda nekom endoskopskom
      procedurom a sto sve opet zavisi od polozaja, velicine i anatomoije
      bubreznih supljina.