Postovani, pre nekih mesec dana sam primetio kao neku bubuljicu na penisu. Cedio sam je danima, nije se smanjivala, a onda je pocelo da me boli uzasno sa te strane na kojoj je bila, posebno u erekciji. Pojavila se ponovo pre nekoliko dana, nisam je dirao ali danas je postala podliv tj napunila se krvlju. Sta da radim ili ocekujem? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Pranje sapunom i vodom. Odnosi sa zastitom.
      jedna do dve kutije ampicilina ako niste alergicni na penicilin sa
      acidofilus caps. Koje mozete naci na www. Calivita-srb. Com