Postovani, od pre nekoliko godina imam probleme s potencijom. Sexsualni odnos je veoma kratak, polni organ mekan i nikad nije u cvrstom stanju. Imam bolove u karlicnom predelu nemogu da vozim bicikl od bolova. Isao sam kod urologa, dao mi je da radim sle. Rezultate hormonske\\testosteron-5, 6 prolaktin298, 0 fsh-7, 7. -nista mi nije odgovorio samo me je uputio kod endokrinologa, molim vas mozetel mi dati vase misljenje i stucni savet sta dalje? -unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 11. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Sem lako povisenog prolaktina ostale vrednosti hormona su uredne.
      bilo bi dobro da uradite kvalitetan neuroloski pregled zbog bolova u karlicnom predelu.
      pokusajte sa kombinacijom cialis tab i fitopreparata: vitalman, rhodiolin, polinesian noni
      panax ginseng i omega 3.
      www. Calivitadp. Com