Dragi doktore imam hlamidiju 2 godine. Pio sam hemomoicin, ciprocinal, dovicin, eritromicine i azitromicin. Ima li neki bolji lek? Jeli bolje češće ejakulirati ili ređe? Osećam povremen bol u testisima i peckanje u cevi. Spermogram je dobar.

    Odgovoreno: 09. 04. 2010.
    • Poštovani,
      U celoj stvari je dobro sto je spermogram dobar.
      radite na podizanju imuniteta. Uzimajte dosta tecnosti. Upraznjavajte
      mediteransku ishranu. Odnosi neka vam budu sa zastitom.
      od terapije vam predlazem: paraproteks tab. , ac zymes kaps. , omega 3 kapsule
      i sirup polinesian noni. Ovu terapiju uzimajte 3 do 6 meseci.
      www. Calivitadp. Com