Vec duze vreme osecam bolove sa leve strane stomaka i imam problem sa potencijom. Sa uroloske strane sam vise puta pregledan i sve je u redu. . . Posljednji put mi je doktor dijagnostikvao problem sa kicmom, posto me je pregledao nekim uredjajem kaze da imam ukljesten nerv izmedju dva prsljena koji utice na potenciju. . Primio sam neku injekciju kao koktel i uzimao sam cijalis. . . Od injekcije ne osecam neko poboljsanje ali kad uzmem cijalis, stomak me ne boli i pocne normalno da radi. . . Ne znam da li postoji neki nacin da se trajnije resim tog bola u stomaku i problema sa potencijom, ne mogu ziveti stalno uzimajuci cijalis. . Molim za savet i strucno misljenje

    Odgovoreno: 09. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Napravite neuroloski pregled.
      za terapiju uzmite biljne preparate. Uradite nativni pregled kapi
      krvi na darkfield mikroskopu.
      www. Biobalance. Rs