Postovani, spermogram mi je dosta los a u spermokulturi i u brisu uretre mi je pronadjena bakterija eserihija coli. Da li ta bakterija moze da pogorsa spermogram? I postoji li mogucnost da poboljsam spermogram?

    Odgovoreno: 09. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Morate leciti infekciju.
      predlazem da iscitate na internetu o problemu uro infekcije eserihijom coli.
      za terapiju vam predlazem: paraproteks, probiobalance, oxymax i omegu 3.
      za vise mozete se javiti na moj e mail. Pozovite se na broj pitanja.