Postovani, zigovi u testisima i preponama, nakon puna 3 mjeseca su se napokon u velikoj mjeri umanjili. Nakon pregleda kod urologa uz testisa, krvi i mokrace, urolog je rekao daje sve uredu. Ja sam ali taj isti dan na lijevom testisu (u mosnjicama) napipao kao neku malu kvrzicu, koja je malo bolna na dodir. Moje pitanje je, da li je moguce da doktor opipavanjem nije slucajno nista napipao, i dali je moguce da nije ni na uz to vidio? I molim vas, jos nesto vrlo vazno za mene posto sam se uspanicijo. Dali je moj d. Urolog u mojoj krvi provjeravao da se slucajno nije razvio rak ili slicno??? Ako jeste, a krv mi je 100% ok, da se onda jednostavno smirim!!?? Oprostite na velikom clanku, hvala unaprijed i veliki pozdrav!!!

    Odgovoreno: 08. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Tumor testisa raste u samom testisu a vi ste nesto napipali van testisa.
      ultrazvuk testisa je suvereno sredstvo za dijagnozu tumora testisa.
      prema tome spavajte mirno sto se tumora tice, i ne opterecujte se bez razloga.