Poštovanje, imam jedno pitanje i molim vas da mi odgovorite. Na vrhu glavića pojavilo mi se crvenilo, dao sam urin na pregled i ustanovljeno je da imam bakteriju streptokoka. Uzimao sam kapsule, međutim još uvek mi je crveno. Šta da radim i kome da se obratim. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 08. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Koristite kupke od kamilice i imajte odnose sa zastitom.
      ako ste u mogucnosti uzmite paraproteks tab. I probiobalance tab.
      www. Calivita-srb. Com