Kratak opis moje licnosti> 1. Pušač, 2. Pijem malo i povremeno 3. Nisam gojazan (visina 178, težina 82kg) 4. Posao - rad oko 8h za kumpjuterom. Problem: u julu mesecu 2009, sam dobio upalu mokraćnih puteva praćenu visokom temperaturom (i do 39) i bolovima u polnom organu prilikom mokrenja. Često mokrenje u malim količinama, terapija: injekcije (dupli gentamicin 10x) , pipegal i tamsol, u analizama krvi i urina nije nadjeno ništa kako bih rekao posebno osim vrlo malo bakterija. Uradjen psa i vrednost je bila 1. Imao sam i problem sa seksualnim aktivnostima: bolne erekcije i vrlo čudan izgled sperme, koje vrlo često nije ni bilo. Problem je prošao za oko 15 dana, u oktobru mesecu se sličan problem javio ali manjeg intenziteta, tj samo jedan dan temperatura i bez izrazitih bolova. Tada sam pio samo pipegal i problem je nestao posle par dana, problem mi se javio ponovo pre dva dana. Manifestacija slična kao i prvi put ali manjeg intenziteta, lečenje: samo pipegal, uradjena analiza urina i tu je bilo "krvi" vrednost 12. Urolog je rekao da je to u redu. Pijem čajeve: uvin i brusnicu. Seksualna moć mi je opala. Za popstizanje erekcije potrebna mi je duža stimulacija kontaktom. Pitanje: 1. Šta je po vama posredi i kako sprovesti lečenje, 2. Koji lek od lekova koji se reklamiraju putem televizije (prostamol uno, prostamol, amer čaj i slično) treba koristiti i koji je najefikasniji. 3. Koja je preventiva da se problem ne ponavlja a stanje poboljša.

    Odgovoreno: 08. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o hronicnoj upali prostate.
      uzimajte dosta tecnosti, pravilno se hranite, jacajte imunitet.
      ako ste u mogucnosti, predlazem vam paraproteks tab, acidofilus caps
      i omega 3 kapsule.
      www. Calivita-srb. Com