Već dugo imam probleme sa bakterijama i bolovima u bešici. . Pre nedelju dana su mi radili cistoskopiju i nalaz glasi: na delu trigoonuma promene slične skvamoznoj metaplaziji, uretra celom dužinom hiperemična. Moje pitanje je, da li postoji izlečenje i lek koji može da umanji tu vrstu bolova? Bol osećam pre i posle mokrenja, i dok sedim. . Najviše prilikom i posle odnosa. .

    Odgovoreno: 07. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Verujem da vam je kolega koji je radio cistoskopiju dao terapiju.
      mislim da ste i kompletno bakterioloski obradjeni.
      ja sve te podatke nemam.
      i pored toga vam predlazem fitoterapiju i uzimanje dosta tecnosti.