Postovani, vec duze vreme imam problem koji izgleda ovako. Kada zavrsim sa mokrenjem ostane mi neki iritirajuci osecaj u penisu i ako nastavim da mokrim, onda mi umesto urina izlazi sperma u nekoj manjoj kolicini. Isto tako, nakon erekcije odmah mokrim, a ejakulacija mi je postala jako osetljiva, cak i na malo uzbudjenje, bez penetracije. Taj iritirajuci osecaj nekad se javlja i bez podsticaja uzbudjenosti. Imam 25 god. I nisam imao takvih problema do sada. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 07. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Obavezno se javite urologu da se sprovedu ispitivanja u pravcu zapaljenja
      prostate i uretralnog kanala. Pozeljna bi bila i uretrocistoskopija.