Postovani doktore, potrebna mi je pomoc od strucnog lica pa se vama obracam sa nadom da cete mi nekako pomoci i resiti moj problem. Do pre 2 godine redovno sam koristio zasticen seks (prezervative) . Od kad sam prestao da koristim prezervative pojavio se problem sa erekcijom koju postizem ali sa velikom mukom i nedovoljno cvrstu za laku penetraciju. Tesko penetriram zato sto mi je glavica penisa suva i nepotpunu erekciju (2-3) kada imam seks veoma rano ejakuliram posebno ako nisam imao seks 5=6dana ali i u ostalim situacijama ejakuliram za 3=5 minuta a posebno ako brze penetriram. U toku odnosa ako ne ejakuliram u navedenom vremenu gubim erekciju i nemam seks. Primetio sam da sam fizicki iscrpljen (umereno) nemogu da postignem erekciju npr. Ako igram fudbal ili slicno, kod mene je obrnuto. Nocu dok spavam postizem veoma cvrstu erekciju a kad se probudim veoma brzo nestaje. Isto tako ako imam urinu u besiki postojano nocu imam jaku erekciju a kad izuriniram erekcija odma se izgubi. Kad sam bio decak 14 god. Otkinula mi se kozica koja drzi kozu od penisa za glavu penisa sa donje strane (zaseceni deo glavice) i tad sam prokrvario, normalno nikom nisam rekao. Sada koza je nabrana iza glave penisa i pri seksu stalno se rasteze i ponekad osecam kao kidanje=bol. Na dodi prsto ocecam bol u desnom testisu i nelagodan osecaj tako da drugim osobama nedozvoljavam da me stimulisu na tom delu. Testisi su mi malo razvijeni. Molim vas ako treba da koristim neke lekove navedite koje ali konkretno a ne grupe lekova i slicno. Probao sam da koristim tablete cialis (4 tablete od po 20mg) ali nisam osetio nikakvu reakciju=promenu i erekciju, kao da ih nisam koristio.

    Odgovoreno: 07. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da problem koze prepucijuma resite operativno.
      odnose imajte sa prezervativom a na internetu se informisite o problemu
      prerane ejakulacije.
      predlazem vam da uzimate sada u pocetku sir. Polinesian noni, vitalman tab,
      vital tab. Po krvnim grupama kao i omega 3 kapsule.
      www. Calivita-srb. Com