Zanima me da li nebakterijski prostatitis treba leciti antibioticima, , , ako ne, , na koji nacin, i cime se leciti. . . . Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 04. 2010.
    • Poštovani,
      To je vrsta hronicnog prostatitisa kod koga nije dokazana infektivna komponenta,
      ali to ne znaci da je nema.
      za lecenje se predlaze poseban dijetetski rezim sa izbegavanjem ljutog i zacinjenog jela,
      izbegavanjem alkohola i cuvanja od hladnoce. Pozeljno je uzimanje sto vise tecnosti i
      fitopreparata. Ja predlazem paraproteks, probiobalance i omega 3.
      www. Calivita-srb. Com