Interesuje me sta znaci au u rezultatima analize krvi, posto mi je ustanovljena candida albicans i na terapiji sam vec 3 meseca (nystatin) i dijeta. Spala je sa 20 na 5 kolonija ali poslednji test krvi je sledece. . . Glu-4, 04 trig- 0, 37 col-3, 49 ast-ot-19 ast-pt-17 au-131 (150-460) doktorka nije znala sta je to. . . Ure-4, 1 creat- 84 fe-12, 6 nadam se skorasnjem odgovoru, jer sam u cudu da danasnji doktori ne znaju da protumace analizu. Hvala

    Odgovoreno: 01. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Neznam sta tu nije jasno. Au znaci acidum uricum a sve ostalo je uobicajeno. Nalazi su vam
      dobri, ali ne valja sto vam je izolovana candida, iako niste naveli odakle, i sto je lecite
      bezuspesno tri meseca.
      moj vam je predlog da uzmete paraproteks tab i acidofilus caps. Pa da izlecite candidijazu.
      www. Calivita-srb. Com