Postovani, osecam veliki bol pri dodiru glansa. Jos kada bi izazvao trenje po njemu, mislim da bi se onesvestio od bola. . . Da li mi mozete pomoci? Da li postoje neke kreme ili nesto drugo sto mi moze pomoci. . . . A pri tom imam mali penis. . Svega 13cm. . To je jos veci problem, da li se to moze resiti, da li ce mozda jos rasti. . . Imam 21 godinu. . . ????

    Odgovoreno: 01. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Velicina je u granicama a moguce je da jos i poraste obzirom na vase godine.
      sto se bola tice mazite neku mast ili gel sa lokalnim anestetikom. Uzimajte i
      caps. Rhodiolin i sirup polinesian noni kao i tab. Probiobalance.
      www. Calivita-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #57860

    • Imamo isti problem, 13 cm penis i takodje imam taj nelagodan osecaj pri dodiru na glavic. Ne znam sta da radim, upadam u depresiju.