Postovani, vec mesec i po dana imam problem sa ucestalim mokrenjem. Nagon je cesto tup, probadajuci, nervno veoma iritirajuci. Nakon toga mokrim, ali tada cesto bude veoma malo mokrace, i kao da se taj nagon i nakon mokrenja, vec nakon desetak dana nastavlja. Posebno isticem da se nagon ijmokrenjem pojacava nakon velike nuzde, kao da se nesto iritira. Inace, stolica je normalna. Bio sam kod urologa i na vma, radjen je ultrazvuk prostate, i celog abdomena sve je o. K. Krvna slika i mokraca, brist uretre i urinokultura o. K. Sada po preporuci urologa radim mikoplazmu, ureaplazmu, hlamidiju, bakterije i gljivijuce, spermokulturu i spermogram. Doktor kaze da je u pitanju prostadonija i dao mi je lekove za opustanje misica besike i prostate. Rezultate cekam. Podvlacim da je bol nervno iritirajuci, tup, probadajuci, narocito nakon velike nuzde to pocinje. Napomenu bih da sam pre dve godine, imao problema sa anksioznoscu, te da i dalje pijem seroxat, ali samo 15 mg. Proveravao sam da to nije na nervnoj bazi, pa sam uzimao i diazepam, ali to mi je donelo samo neznatna poboljsanja. Nocu manje mokrim. Molim vas za brz odgovor, jer je situacija neprijatna, i koliko mislite da navedeni lekovi mogu da pomognu, tek cu da pocnem da ih pijem i to detrusitol i tamsol, te koje je vase misljenje o ovim lekovima srdacan pozdrav molio bi vas za misljenje o mojoj situacija jer je zaista neprijatno

    Odgovoreno: 01. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Za detrtrusitol i tamsol procitajte nezeljena dejstva iz prospekta.
      predlazem vam da uzmete probiobalance i paraproteks tablete kao i omega 3 kaps.
      u trajanju od dva-tri meseca.
      www. Calivita-srb. Com