Kreatinin 109 umol/l urea 6, 7 mmol/l u nalazu koji je rađen danas 31. 03. 2010. A u opcem pregledu urina je navedeno specificna tezina 1, 00 ph 5, 0 nitriti neg proteina lagano opal glukoza norm ketoni neg urobilinogen neg bilirubin neg krv neg sediment urina 6-8 le, rijetke soli amofnih urata, rijedak okrugli epitel molim vas da mi protumacite ove vrijednosti iz nalaza koji su danas urađeni te da li ima mjesta za brigu i zbog cega unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 31. 03. 2010.
    • Poštovana,
      U ovom nalazu urina je sve dobro sem leukocita u sedimentu
      koji su normalno do 5.
      nikad se urin ne tumaci bez klinickog pregleda i barem
      anamnestickih podataka.