Postovani doktore, zbog upotrebe antibiotika mojoj devojci je dijagnostifikovana gljivicna infekcija candidom albicans. Terapija je kansen 3x1 vaginaleta. Ja nemam nikakve tegobe, ne uocavam nikakve penilne promene, ali moguce je da sam ja asimptomatski nosilac infekcije. Kako bi ja trebalo da se lecim da joj ne bih "vratio" infekciju? Koliko se dugo nakon terapije treba uzdrzavati od seksualnih odnosa? Unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 30. 03. 2010.
    • Poštovani,
      I vi i devojka mozete koristiti paraproteks tab i caps acidofilus/prirodni
      neskodljivi preparati/za lecenje candidijaze. Odnosa ne treba da se uzdrzavate,
      u toku uzimanja predlozenih preparata.
      vise o predlozenim preparatima na www. Calivita-srb. Com