Postovani doktore ocajan sam vec 6 meseci nemam erekciju skoro nikakvu ako bih ocenjivao u postocima onda ona je 20 posto sto mi cini velike probleme u svakodnevnom zivotu nisam bio kod ljekara. Utoku noci nemem erekciju nikakvu ni ujutru stto je prije bilo redovno a polako i padam u depresiju imali mi pomoci. Unapred vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 30. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je to posledica stanja u kome se nalazite. Zato predlazem
      da se javite psihijatru koji ce vam pomoci da se izborite sa situacijom u koju ste
      upali.