Imam veoma slabu erekciju ponekad nedovoljnu za penetraciju. Nocu kada spavam skoro redovno imam prejaku erekciju ali cim se probudim odma nestaje. U toku odnosa nemogu da odrzim cvrstu i dugu erekciju pa moram ranije da ejakuliram. Kad se uzbudim veoma brzo ejakuliram a iza toga erekcija itno nestaje. Temperatura penisa je kao da je zima uvek verojatno imam mizernu cirkulaciju. Penis mi je tanak kao da nemam masne naslage a duzina promenjliva. Koristio sam tablete proviron ali bez ikakvog efekta bukvalno.

    Odgovoreno: 30. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ne predlazem vam proviron.
      pokusajte sa biljnim preparatima ili pak homeopatskim lecenjem.
      ispitajte da kojim slucajem nemate zapaljenje prostate.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #57617

    • Postovani doktore, nije da nemam erekciju bukvalno ali je fakt da je nestabilna, nema tu cvrstocu za normalno i lagano penetriranje i dug odnos, jednostavno nesigurnost u seksu i kako ce biti sledeci put. Penis mi je ladan ko led kad nije u erekciji kada je pod temperaturom. Koje biljne preparate da probam vas savet molim. Ponekad nisam u stanju da postignem zadovoljavajucu cvrstinu erekcije ni oralnim zadovoljavanjem ili onanisanjem a ako i postignem dok se postavim u poziciju za penetraciju erekcija nestane.