Imam problem sa erekcijom (jedva postizem a ako postignem brzo gubim erekciju ili u toku odnosa brzo je gubim) , imam preranu ejakulaciju 2-3 min, obim i velicina penisa su smanjeni u odnosu na pre.

    Odgovoreno: 30. 03. 2010.
    • Poštovani,
      To o obimu i velicini vam se samo cini.
      o onom drugom problemu se obavestite na netu i pridrzavajte se
      upustava i saveta koje tamo nadjete.
      mozete koristiti usluge psihologa-seksologa ili usluge doktora
      koji lece i alternativnim metodama/kvantna medicina, akupunktura, fitoterapija,
      homeopatija/.