Postovani, imam 32 godine i do sada imam normalne seksualne odnose, ali bih s obzirom na moju zelju da imam odnose vise puta u toku odnosa zelio da pocnem koristiti cijalis. Zelim da znam da li je stetan, da li utice na potenciju, i ako je stetan, u kojoj meri je stetan. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ako pocnete sa cialisom u 32. God. Sta ce te u pedesetoj.
      iz prospekta procitajte nezeljena dejstva pa onda odlucite da li ce te ga koristiti.