Dobar dan, zelela bih odgowor- kako se leci streptokokus? Zbog nje imam cesto mokrenje i danju i nocu pracene jakim bolowima. Na nalazu koji je uradjen neki dan pise da ima 5o ooo. Jel to normalno ili ne? Hwala i pozdraw!!!!

    Odgovoreno: 27. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Kao i svaka infekcija i streptokok se leci prema antibiogramu.
      broj klica kod vas govori za kontaminaciju a ne za infekciju.
      zato vam predlazem da poradite na podizanju imuniteta, da uzimate
      najmanje dva litra vode na dan, da uzimate biljne preparate i da
      izbegavate stresne situacije.