Postovani, molim vas za odgovor. Ja sam 90 godiste. Ono zbog cega sam vam se obratio, je problem sa erekcijom. Takodje, poceo sam cesce da mokrim, imam slabiji mlaz i ne mogu da se ispraznim do kraja. Problem sam primetio pre par meseci. Pomislio sam da nije neka infekcija pa sam uradio urinokulturu. Medjutim urinokultura je skroz uredu. Plasim se da nije neki ozbiljniji problem. Ako imate neku terapiju da mi prepisete. Neugodno mi je da pricam o tome, pa trazim neki savet od vas. Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #57457

    • Obavezno poseti urologa. Moj muž je imao sličan problem. Kupi neki lek za prosatu prirodni (konprosta, prostamol. . .) . Verovatno si se prehladio ili podizao nešto teško, redukuj ishranu tj. Izbaci ljuto i masno. Urolog je prepisao baktrim 2 kutije preventivnu terapiju i pošto je bio mali boljitak uradili smo tumor marker psa koji je bio ok. I naravno, prostata voli utopljavanje pa stavljaj tople obloge.