Poštovani pre izvesnog vremena sam vam se obratila i odgovorili ste mi na pitanje pod vašim brojem 3033. Pošto bol ni dalje nije prestajao, tj. Uvek je nekako prisutan i stvara mi nervozu, obavila sam i ginekološki pregled, sve je u redu, kao i papa test, s tim što mi je pronađena u vaginalnom brisu gljivica kandida. Terapija je propisana. Sada koristim terapiju, ali taj bol i dalje je prisutan, naglašavam da sam bila i tablete brusnice i razne čajeve. Ginekolog mi je preporučio da nakon toga obavim urinokulturu. Opet naglašavam da je bol slabog intenziteta i da se nigde ne širi, samo ga ponekad osetim iznad stidne kosti, ali mi unosi nervozu. Da li je moguće da je kandida prešla i na organe urinarnog trakta i da se to javlja zbog toga. Napominjem da sam pre svih ovih simptoma pila antibiotik hemomicin radi upale sinusa. Često mokrim, ali nemam peckanje prilikom mokrenja. Da li je moguće da zbog jedne prehlade to osetim već duže vreme nekih 30-ak dana. Bol je pre bio nešto jači. Nalzai krvi, urina i ginekološki sve u redu. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Niste mi poslali odgovarajuci broj prethodnog pitanja.
      kandidu mozete resiti:
      tab. Paraproteks, caps. Acidophillus, kapi oregano.
      www/calivita-srb. Com